Знайдіть площу прямокутного трикутника , катети якого дорівнюють 11см і 12см.


Ответы на вопрос

Отвечает Голдобина Екатерина.

Ответ:  66 см^2.

Объяснение:

площу прямокутного трикутника равна половине произведения его катетов

S(ABC) = 1/2(11*12) = 1/2*132= 66 см^2.