5 55. Які числа мають бути в порожніх клітинках таблиці? sin a 0 0,5 0,6 sin (90º-a) cos (90º-a)

sin(180°-a) cos(180º-a) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Курманалиева Миюка.

Для того, щоб знайти значення, які мають бути в порожніх клітинках таблиці, ми можемо скористатися тригонометричними тотожностями, що стосуються синусів та косинусів доповнених кутів.

  1. sin(90° - a) = cos(a)
  2. cos(90° - a) = sin(a)
  3. sin(180° - a) = sin(a)
  4. cos(180° - a) = -cos(a)

Тепер можемо використати ці тотожності, щоб заповнити порожні клітинки таблиці:

sin a | 0 | 0.5 | 0.6

sin (90º-a) | cos(a) | sin(a) | sin(a)

sin(180°-a) | sin(a) | |

cos(180º-a) | -cos(a) | |

Ось значення, які мають бути в порожніх клітинках:

  1. sin(90° - a) = cos(a)
  2. cos(90° - a) = sin(a)
  3. sin(180° - a) = sin(a)
  4. cos(180° - a) = -cos(a)

Отже, таблиця буде виглядати наступним чином:

sin a | 0 | 0.5 | 0.6

sin (90º-a) | cos(a) | sin(a) | sin(a)

sin(180°-a) | sin(a) | sin(a) |

cos(180º-a) | -cos(a) | -0.5 | -0.6