. Яка з рівностей е правильною? A) cos (180º-a) = sin a; Б) cos (180º - a) = cos a; B) sin (180º

- a) = cos a; Г) sin (180º - a) = sin a

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Вірність Г правильна

Объяснение:

А) cos(180° - a) = -cos(a), ≠ sin(a).

Б) cos(180° - a) = -cos(a), ≠ сos(a).

В) sin(180° - a) = sin(a), ≠ cos(a).

Г) sin(180° - a) = sin(a).