У прямокутному трикутнику ABC кут С 90°, проведена висота СH. AB 12 см, BH 9 см. Знайти AC.


Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Ксения.

Объяснение:

Знаходимо АН=АВ-НВ=12-9=3 (см)

за доп.метричних співвідношень:

АС2=АВ*АН(проекцію катета АС)

АС=корінь з 12*3=36=6 (см)

Відповідь: 6 см

НАПЕРЕД ДЯКУЮ ЗА КРАЩУ ВІДПОВІДЬ !

РАДИЙ БУВ ДОПОМОГТИ !