Сторони прямокутника як відношення 3:4 діагональ 15 см знайти площу


Ответы на вопрос

Отвечает Краев Никита.
Розв'язання:
Сторони прямокунтика разом з діагоналями утворюють прямокутні трикутники,розглянемо один із них.
Гіпотенуза = діагоналі,два невідомі катети - є шириною і довжиною,а значить за теоремою Піфагора знайдемо невідомі сторони через х:
9x²+16x² = 225
x²=9
x = 3

Ширина = 3*3 = 9 см.
Довжина = 3*4 = 12 см.

S = 9*12 = 108 см²
Відповідь: 108 см²