Знайти площу прямокутника, якщо сторони відносяться як 3:5, а периметр 64 см. Знайти площу

паралелограма, сторона якого 12 см, а висота, проведена до неї – 7 см. Знайти площу ромба зі стороною 7√2, а один з кутів 1350. Знайти площу паралелограма, сторони якого 25 см і 7 см, а одна з діагоналей перпендикулярна до його сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Паша.

Ответ:

1)перша сторона-3х

друга сторона-5х

складаєм рівняння:

3х+3х+5х+5х=64

16х=64

х=4

3х=3×4=12см

5х=5×4=20см

В-дь: сторони прямокутника 12см, 12см. 20см,20см