СРОЧНО !!!!! ПОЖАЛУЙСТА !!!!!Сторона трикунтика дорівнює 21 см , а дві інші його сторони утворюють

кут 60 градусів і відносяться, як 3:8 . Знайдіть невідомі сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Шлыкова Юля.
Теорема косинусов
35^2=(3x^2)+(8x^2)-2*3x*8x*cos60
1225=9x^2+64x^2-48x^2*1/2
1225=73x^2-24x^2
49x^2=1225
x^2=25
x=v25=5
3*5=15 одна сторона
3*8=24 вторая
Нажми, чтобы рассказать