3. Викон 100 ну роботу.N91 Бічна сторона на 5 см більша за основу ідорівнює 15 см. Знайдіть

периметр.N92 Периметр трикутника дорівнює 48 см, айого бічна сторона 17 см. Знайдіть основуN93 Бічна сторона менша за основу на 5 см, апериметр 56 см. Знайдіть усі сторони.N94 Сторони рівнобедреного трикутникавідносяться як 5:7, а периметр дорівнює 323 смЗнайдіть сторони цього трикутника (розглянути 2випадки).N95 У трикутнику ABC, AB=BC, BK медіана. КутABC дорівнює 80 градусів, акут С дорівнює 50градусів. Знайдіть кут А, кут ABK, кут АКВ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Колаян Артём.

91:

За умовою бічна сторона на 5 см більша за основу, тому

15-5=10 - основа.

Бічні сторони рівні, отже

15+15+10=40см периметр.

92:

За умовою бічна сторона 17 см

17+17=34 - сума бічних сторін трикутника.

48-34=14см - основа.

93:

Нехай основа = х см, тоді основа = х-5 см, складаємо рівняння:

х+х-5+х-5=56см

3х=56+5+5

3х=66

х=22 - основа

22-5=17 - бічні сторони