Довжина діагоналей паралелограма дорівнюють 10см і 20см, а кут між ними - 30° . Обчисліть площу

паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянова Настя.

S=1/2*d1*d2*sina=1/2*10*20*sin30°=1/2*10*20*1/2=50