Знайдіть площу ромба, сторона якого дорівнює 10 см, а більша діагональ -16 см


Ответы на вопрос

Отвечает Александров Семён.

Ответ:

Объяснение:

Діагоналі ромба у точці перетину діляться навпіл,та утворюють 4 прямокутні трикутники.Знайдем за теоремою Піфагора 1/2 меншої  діагоналі( назвем її  а)

1/2а=√ВС²-СО²

ВС-сторона ромба,СО-  1/2в(більшої діагоналі. СО=16:2=8 см.

1/2а=√ВС²-СО²=√10²-8²=√100-64=√36=6 см,значить а=6*2=12 см.

Знайдем площу ромба,

S=1/2d1*d2=1/2ab=1/2*12*16=96см²