Паралелограм має таку ж саму площу, що і квадрат з периметром 32 см. Висота паралелограма 4 см.

Знайдіть сторону паралелограма до якої проведено цю висоту.

Ответы на вопрос

Отвечает Арефьев Александр.

Відповідь: а=16см

Пояснення:

а - сторона, h - висота.

Оскільки периметр квадрата дорівнює 32см, значить його сторона =32:4=8см.

Sкв= 8•8=64см^2

Sпар=Sкв=64см^2

Sпар=аh

a=Sпар/h=64/4=16см.

а=16 см

Отвечает Художник Диана.

P= 4a \\ a =  \frac{P}{4}  =  \frac{32}{4}  = 8 \\ S=  {a}^{2}  = 64 \\  \\ S=  h \times b \\ b =  \frac{S}{h}  =   \frac{64}{4}  = 16

а - сторона квадрата, b - сторона паралелограма.

Відповідь: 16 см