сторона прямокутника дорівнює 15 см і утворює з діагоналлю кут 30°. Знайдіть площу прямокутника.

ДОПОМОЖІТЬЬЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Дано: КМРТ - прямокутник, КР - діагональ, ∠РКТ=30°, КТ=15 см. Знайти S(КМРТ).

S=КТ*РТ.

ΔКРТ;  ∠КРТ=90-30=60°

За теоремою синусів РТ/sin30=KT/sin60

PT=0,5KT/(√3/2)=15*2/√3=5√3 см.

S=15*5√3=75√3 cм²

Відповідь: 75√3 см²