Діагональ BD прямокутника ABCD зі стороною BC утворює кут у 30°. Обчисли діагональ BD, якщо

сторона DC дорівнює 50 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кожеко Вова.

Катет, що лежить проти кута 30°, дорівнює половині гіпотенузи.

Тоді BD=2×CD=2×50=100 (см)