Кути трикутника пропорційні числам 2, 3, 14. Чому дорівнює найбільший кут цього трикутника?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмина Вероника.

Ответ:Нехай на одну частину припадає х° тоді складемо рівняння . 2х+3х+14х=180°

19х=180°

х=180°:19

х=9,5 - припадає на одну частину.

Кут 2=2*9,5=19°

Кут 3= 3*9,5=28,5°

Кут 14= 14*9,5=133°

Відповідь: найбільший кут дорівнює 133°.