У паралелограмі сторони дорівнюють 17 см і 16 см. Висота, опущена на меншу сторону ділить її

навпіл. Обчисліть площу паралелограма​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Коля.

Ответ:

240 (см²)

Объяснение:

АК=АД/2 =8

АВК- прямокутний

17²= 8²+ ВК²

ВК² =225

ВК 15 см

S= AД×ВК= 16×15=240(см²)