Чому дорівнює шостий член геометричної прогресії, перший член якої дорівнює 4/7, а знаменник -1?

а) 7/4 б) 4/7 в) -4/7 г) -7/4

Ответы на вопрос

Отвечает Кашапов Раиль.

Ответ:

В)-4/7

Объяснение:

б6= б1×q^n-1= -4/7×1^5= -4/7