Сума нескінченної геометричної прогресії допівеюк 3,6.Перший член прогресії дорівнює 3,1.Знайдіть

знаменник прогресії срочно аожалусто буду блогодарен​

Ответы на вопрос

Отвечает Ганага Саша.

b₁=3.1

S=36.

S=b₁/(1-q)⇒1-q=b₁/S=3/1/3/6=31/36