Яка вага алюмінієвої деталі об'ємом 0,0001 м³,якщо густина алюмінію 2700 кг/м³


Ответы на вопрос

Отвечает Рикудов Александр.

Ответ:

F=mg. m=F/g

v=m/p=F/pg=2.7/27000=1л