СРОЧНО знайти площу, та другу висоту паралелограма, якщо його сторони дорівнюють 12 та 9 см, а

висота, проведена до меньшої сторони дорівнює 8

Ответы на вопрос

Отвечает Кириенко Михаил.

Ответ:

72 см²;  6 см

Объяснение:

9*8=72 (см²) площа паралелограма

72:12=6 (см) друга висота паралелограма