ABCD - прямокутна трапеція; CM - висота трапеції; MD = 4 см; AB = 5 см. Знайдіть площу трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Корниенко Борислав.

Объяснение:ABCM-квадрат(по определению)

AB=CM=5см

BC=AM=5см

Рассмотрим ΔDCM(∠CMD=90°):

CD²=CM²+MD²(по теореме Пифагора).

CD=корень из CM²+MD²=\sqrt{25+16}=\sqrt{41}

PABCD=BC+AD+AB+CD=5+9+5+\sqrt{41}=19+\sqrt{41}