Площа квадрата дорівнює 100см2. Знайдіть його периметр.


Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Олеся.

Ответ:

Периметр квадрата дорівнює 40 см

Объяснение:

Площа квадрата дорівнює 100см². Знайдіть його периметр.

  • Квадрат - чотирикутник, у якого всі сторони рівні і всі кути прямі.
  • Площа квадрата дорівнює квадрату довжини його сторони (а - сторона квадрата):

\boxed{\bf S=a^2}

  • Периметр квадрата дорівнює сумі 4-х довжин його сторін або добутку довжини будь-якої його сторони на чотири (так як у квадрат довжини всіх сторін рівні):

\boxed{\bf P=4a}

Дано: АВCD - квадрат. S(АВCD) =100 см²

Знайти: Р(АВCD)- ?

Розв'язання:

За умовою: S(АВCD) =100,

За формулою площи квадрату: S(АВCD) =а²  

⇒ а²=100, а=√100, а=10 см

Тоді периметр квадрату:

Р=4·а=а·10= 40 см

#SPJ5