У прямокутнику одна зі сторін на 4 см менша від іншої. Знайдіть площу прямокутника, якщо його

периметр дорівнює 16 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гойденко Наська.

Объяснение:

2х+2(х-4)=16

4х-8=16

4х=24

х=6см

х-4=2

S=6×2=12см( в квадраті)