Один з гострих кутів прямокутного трикутника на 26 градусів більший за другий. Знайдіть цей кут

дуже треба!

Ответы на вопрос

Отвечает Пиджакова Лера.

Объяснение:

Нехай один із кутів буде дорівнювати X, тоді другий кут буде дорівнювати X+26, оскільки це прямокутний трикутник, то однин із куті дорівнює 90 градусів, тоді маємо рівняння:

90+X+X+26=180

2x=180-26-90

2x=64

X=64/2

X=32, отже перший кут буде дорівнювати 32 градуси, а другий дорівнює 32+26=58 градусів