Знайди зовнішній кут при вершині А трикутника АВС, якщо А(2; 2), В(1;3), С(0; 2).


Ответы на вопрос

Отвечает Буркова Женя.

Ответ:

Объяснение:

Вектор AB = (-1;1). |AB| = √2cm.

Вектор BC = (-1;1). |BC| = √2cm.

Вектор АС = (-2;0). |AC| = 2cm.

За теоремою косинусів знаходимо кут А:

cosA = (b² + c² - a²)/2bc.

cosA = (4+2-2)/2*2*√2 = 2√2.

За табл. косинусів 2√2 = 45 градусів. Тепер можна знайти зовнішній кут: 180-45=135 градусів