Навесні ділянку полуниці накрили прозорою плівкою у формі прямокутника. Одна зі сторін прямокутника

дорівнює 9 м, а його периметр — 30 м. Знайти площу плівки. (У відповідь запишіть лише числове значення площі.) СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Гречанник Влад.

Ответ:

54м

Объяснение:

итак:

прямокутник-две стороны по 9 см значит две другие стороны по (30м-9×2)÷2=6м

Формула площади прямоугольника такова S=a×b

значит выходит 9м×6м=54м