Якщо периметр паралелограма ABCD дорівнює 36 см, а сторона AB - 10 см, то сторона BC дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Драна Яна.

Ответ:

(36 - 10*2)/2 = 16/2 = 8 см