ПОМОГИТЕ ПЛЗ ДАЮ 20 БАЛОВ 1.якщо один із кутів паралелограма на 70⁰ менший за інший, то тупий кут

дорівнює2.якщо сума двох кутів паралелограма дорівнює 100⁰ то тупий кут паралелограма дорівнює...3. якщо діагональ паралелограма утворює з його сторонами кути 25⁰ і 35⁰, то тупий кут паралелограма дорівнює..​

Ответы на вопрос

Отвечает Буланкина Алёна.

Ответ:

1. 125 2. 130 3. 120

Объяснение:

1. Гострий кут х, тоді тупий х +70. за властивіст сусідніх кутів:

х + х + 70 = 180

2х + 70 = 180

2х = 180 - 70 = 110

х = 110 ÷ 2 = 55

х це гострий кут. Знаходимо тупий кут 55 + 70 = 125.

2. Протилежні сусідні кути рівні. Якщо їх сума 100,тоді 1 кут = 100 ÷ 2 = 50. З властивості сусідніх кутів 180 - 50 = 130

3. Тут треба уявити паралелограм, у якого є діагональ (малюнок прикріплю). Тоді бачимо, щоб знайти гострий кут треба 25 + 35 =60. З властивості сусідніх кутів 180 - 60 = 120