У трикутнику ABC відомо, що кут C=90, BC =6 см, AB = 10см. Чому дорівнює sin A?


Ответы на вопрос

Отвечает Леонтьева Алёна.

Відповідь: 0,6

Пояснення: sinA=BC/AB=6/10=0,6