знайдіть три перших члени геометричної прогресії bn у якій b2=-6; q=1,5 . Пособите срочно. даю 40

баллов!!

Ответы на вопрос

Отвечает Парушкин Коля.

Ответ:-4,-6,-9

Объяснение:

b2=b1*q, -6=b1*1,5,  b1=-4

b3=b1*q^2=-4*9/4=-9

Отвечает Оксентюк Віка.

Ответ:

Объяснение: Використовуємо формулу знаходження ентого члена геометричної прогресії:

b_{n} =b_{1} q^{n-1} \\b_{2} =b_{1} q^{1} \\b_{1}=b_{2} :q^{1}\\b_{1} = -6: 1.5=-4\\b_{3} =b_{1} q^{2}\\b_{3} =-4*(1.5)^{2} =-9\\b_{4} =b_{1} q^{3}\\b_{4} = -4*(1,5)^{3} = -13,5