Знайдіть три перших члени геометричної прогресії ( bₙ ) У якої b₁ = 6; q=1,5


Ответы на вопрос

Отвечает Карасева Виктория.

Ответ:

b2=b1·q=6·1.5=9

b3=b2·q=9·1.5=13.5

b4=b3·q=13.5·1.5=20.25

Объяснение: