Егер М(2.-1), R=3 болса М нүктесі-центр R радиусы болатын шеңбердің теңдеуін жазыңдар. 

Берілген шеңбер С (2. 2) нүктесі арқылы өтетінін анықта.

Ответы на вопрос

Отвечает Уфимцева Аня.

Ответ:

(х-а)² + (у-в)²=R²

(2-2)²+(-1-2)²-3²=0

0+(-3)² -9=0

9-9=0