Кола, радіуси яких 8 см і 7 см мають внутрішній дотик. Знайдіть відстань між їх центрами. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мукомел София.

Ответ:

Відстань між центрами кіл дорівнює 1см

Объяснение:

d=R-r, при внутрішньому дотику.

d=8-7=1см