Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 2 см 2,5 см 4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Кушерова Даниэла.

Відповідь:

20 см³

я вже відповідала на це запитання

Покрокове пояснення:

Формула об"єму паралелепіпеда :

V=a*b*c, де

а- довжина

b- ширина

с- висота

За умовою:

а=2 см

б=2,5 см

с= 4 см

підставимо

V=2*2,5*4=20 см³