6. Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 72 дм. Висота становить 15/24 довжини, а ширина 1/3

висоти. Обчисліть об'єм прямокутного паралелепіпеда? НЕГЕЛІ становить довжини, а ширина висоти. Обчисліть об'єм прямокутного паралелепіпеда. пж у меня ср​

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Владимир.

Ответ:

а = 72 см - длина

b = 15/24 · 72 = 72 : 24 · 15 = 45 см (высота)

с = 1/3 · 45 = 45 : 3 = 15 см (ширина)

V = abc = 72 · 45 · 15 = 48 600 см³ ( объём) прямоугольного параллелепипеда.

Вiдповiдь: 48 600 см³.