Знайдіть довжину діагоналей прямокутника, якщо одна його сторона дорівнює 15 см, а периметр

становить 46 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рудь Катя.

Ответ:

Объяснение:

Периметр прямокутника - сума усіх сторін

15+15+х+х=46

2х=16

х=8 - друга сторона

Діагональ прямокутника ділить його на два прямокутні трикутники і являється гіпотинузою у цьому трикутнику.

А тепер за теоремою Піфагора шукаємо гіпотинузу -

d=√15²+8²=√225+64=√289=17

d=17cm