2 сторони трикутника = 6дм і 8дм, а кут між ними - 60 градусів. Знайдіть невідому сторону трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Сивкович Богданка.

Ответ:

x²=6²+8²-2*6*8*cos60=36+64-2*48*1/2=100-48=52

x=√52=2√13дм

Объяснение: