Розв’яжіть рівняння 7-3х-3+4х=10


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлів Марічка.

7-3х-3+4х=10

3х+4х=10-7+3

7х=6

х=6/7(это дробь:шесть седьмых)