1). Вирішити рівняння:   а - 3= -7 2). Складіть за умовою рівняння і розв'яжіть його. Від

числа 48 відняли число × , отриманий результат збільшили у три рази й одержали 69.3) Розв'яжіть рівняння:  (-15у-24)(3у-0,9)=04). Вирішити рівняння: 11+с= -55). Складіть за умовою рівняння і розв'яжіть його. Число а помножили на 4, від результату відняли 12 і одержали 486). Розв'яжіть рівняння: (-4×-3)(3×+0,6)=0

Ответы на вопрос

Отвечает Юдин Саша.
1) а - 3 = -7
а = -7 + 3
а=-4
2) 3(48-х)=69
144-3х=69
3х=-69+144
3х=75
х=25
3) Скорочуєм на 3
(-5у-24)(у-0,3)=0
-5у² + 1,5у - 8у + 2,4=0
-5у²-6,5у+2,4=0
Д= 42,25+48=90,25
×  x_{1,2} =  \frac{6,5 +-  \sqrt{90,25} }{-5} = -3,2; 0,6
В: 0,6

4) 11+с=-5
с=-11-5
с=-16

5)  4а -12=48
4а = 12+48
4а=60
а=15

6) (-4×-3)(3×+0,6)=0
-12х²-2,4х-9х-1,8=0
-12х²-11,4х-1,8=0
Д= 129,96 -86,4=43,56
×  x_{1,2} =  \frac{11,4 +-  \sqrt{43,56} }{-12} = -1,5; -0,4
На счет ответа не уверена