Одна із сторін прямокутника дорівнює 15 см, а периметр дорівнює 80 см. Знайдіть другy сторону

прямокутника. A) 65 см, Б) 50 см, В) 25 см, Г) 35 см

Ответы на вопрос

Отвечает Муртазин Рамиль.

Дано:

прямоугольник ABCD.

AD = ВС = 15 см

Найти:

АВ = CD - ?

P = 80 см

Решение:

Р = (a + b) * 2 = 80 см

=> b = (P/2) - а = (80/2) - 15 = 25 см

Ответ: 25 см.