Пряма  перпендикулярна до відрізка АВ, довжина якого 9 см, і проходить через точку С, яка

належить цьому відрізку і ділить його у відношенні 8:10, починаючи з точки А. Знайдіть відстані від точок А і В до прямої .​

Ответы на вопрос

Отвечает Крутик Лиза.

Ответ:

AC = 4 см

CB = 5 см

Объяснение:

Дано: AB = 9 см, C ∈ AB, b ⊥ AB, AC : CB = 8 : 10

Знайти: AC,BC - ?

Розв'язання: Введемо коефіцієнт пропорційності x, тоді AC = 8x, CB = 10x.

AC + CB = AB

8x + 10x = 9

18x = 9|:18

x = 0,5

AC = 8x = 8 * 0,5 = 4 см

CB = 10x = 10 * 0,5 = 5 см