Точка K - середина відрізка АВ. Знайти координати точки В,якщо А(2;4) К(0;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Чивиленко Александра.

Ответ:

xk=(xa+xb)/2   0=(2+xb)/2

yk=(ya+yb)/2   1=(4+yb)/2

xb=-2  yb=-2

B(-2;-2)

Отвечает Сулайман Тахмина.

Для того, щоб знайти абсцису (координату x) точки B, яка є одним із кінців відрізка AB, потрібно від подвоєної абсциси середини відрізка відняти абсцису іншого кінця відрізка:

xB=2xK-xA=2×0-2=-2;

Таким чином шукаємо й ординату (координату y) точки B:

yB=2yK-yA=1×2-4=-2

Відповідь: B(-2; -2).