Одна сторона трикутника дорівнює 9 см, друга- на 4см меньше за першу, а третя - удвічі більше за

другу. Знайдіть периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Мелехин Максим.
1)9-4=5(см)-друга сторона
2)5*2=10(см)-третя сторона
3)Р=9+5+10=24(см)