Якою є довжина маятника,якщо період його коливань дорівнює 6п с?


Ответы на вопрос

Отвечает Кашавкина София.

Ответ:

90 v

Объяснение:

T=6*π c   g=10 м/с²     L=?  

===

T=2*π*√(L/g)

3=√(L/g)

L=3²*g=9*10=90 м

=====================