Сума двох чисел 86, а іх різниця 18. Знайдіть і числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Мамарбек Журсін.

Ответ:

52;34

Объяснение:

Нехай перше число буде х, а друге число буде у.

Система рівнянь.

{х+у=86

{х-у=18

Метод алгебраїчного додавання

2х=104

х=104/2

х=52 перше число

Підставимо значення х в одно із рівнянь.

х+у=86

52+у=86

у=86-52

у=34 друге число

Отвечает Пархоменко Мила.

Ответ:

86-18=68

68:2=34

34+18=52

Объяснение:

34

52

Проверка : 34+52=86