114. Знайдіть градусну міру кожного з кутів, які утворилися при перетині двох прямих, якщо: 1) сума

двох з них дорівнює 50°; 2) три із чотирьох кутів рівні між собою. 115. Знайдіть градусну міру кожного з кутів, які утворилися при перетині двох прямих, якщо: 1) рiзниця двох з них дорівнює 50°; 2) градусні міри двох кутів відносяться як 5 : 7; 3) сума трьох з них дорівнює 260°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Злата.

Відповідь:

Пояснення:

При перетині двох прямих утворюється 4 кути: дві пари вертикальні, які рівні між собою, та чотири пари суміжних, сума яких =180°

114

1) 50/2=25° два вертикальні кути, суміжні з ними

180-25=155°

Маємо два кути по 25° та два по 155°

2) якщо три кути рівні, то суміжні кути рівні, а це може бути коли всі кути =90°

115

1) нехай А та В суміжні кути, що утворилися при перетині двох прямих

А-В=50°

А+В=180°

Тоді

2А=230°

А=115° - два кути

В=180-115=65° - два кути

2) А÷В=5÷7

7А=5В та А+В=180

5В/7+В=180

12В=1260

В=105° - два кути

А=180-105=75° - два кути

3) А+В+С=260

180+С=260

С=60°

А=С=60°

Д=В=180-60=120°