Градусні міри кутів трикутника відносяться як 2:3:7 . Знайдіть градусну міру меншого з кутів

цього трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Юмагулова Эвелина.

Ответ:

сумма углов треугольника равна 180

2х+3х+7х=180

12х=180

х=180÷12

х=15

2×15=30

3×15=45

7×15=105

30+45+105=105+75=180

углы равны: 30, 45, 105

меньший=30

Отвечает Красносельских Алёна.

Ответ:

Менший кут – 30°

Объяснение:

Сума всіх кутів трикутника 180°

Складемо рівняння:

2x+3x+7x=180

12x=180

x=15

2x=30°

3x=45°

7x=105°