Знайдіть третій кут трикутника якщо два його кути дорівнюють 70 і 50


Ответы на вопрос

Отвечает Покотило Муза.
Всі кути трикутника не можуть в сумі давати більше 180 градусів отже всі кути трикутника і інших фігур в сумі дають 180градусів
Оскільки 1кут =70 а 2кут=50 то
180-(70+50)=180-120=60градусів
ПОСТАВ НАЙКРАЩУ ВІДПОВІДЬ БУДЬ ЛАСКА