Знайдить BC якщо AB=15см кут A=60 кут C=90​


Ответы на вопрос

Отвечает Стадольников Антон.

Ответ:

7,5 см

Объяснение:

оскільки кут А 60°, а кут С 90°,то кут В 30°

оскільки кут А 60°, а кут В 30°,то АВ=2ВС. тоді ВС=1/2АС

ВС=1/2•15 см=7,5 см

надіюсь помогла

буду дуже вдячна якщо зробите кращою відповіддю ❤️