Дві сторони трикутника дорівнюю 10 і 12 см, а кут між ними 60 градусів. знайти площу трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Блок Иван.

Ответ:

30√3 см²

Объяснение:

S=1/2 * 10 * 12 * sin60 = 60*√3/2= 30√3 cм²