Допоможіть будь ласка. Даю 60 балів Дано вектори а(-3,5) , В(Х,-2). При якому значенні х вектори

колініарні

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1,2

Объяснение:

щоб вектори були колінеарні,мусять бути рівні їх відношення координат:

х/-3=-2/5

помножимо навхрест:

5х=6

х=6/5=1,2